Altyazı Çeviri

Her dilde size tercümanlık hizmeti sunan BorDo Tercüme, internet dizileri veya televizyon dizilerinin, filmlerinin hızla arttığı bu dönemlerde sizlere altyazı çeviri hizmeti de sunmaktadır. Bu alanda profesyonel olan ekibiyle birlikte en kısa sürede size karşılık vermektedir.

BorDo Tercüme

BorDo Tercüme Dil Hizmetleri, tecrübeli ekibiyle birlikte sizlere en kaliteli şekilde çevirmenlik hizmeti sunmaktadır. İşe verdiği önem ve işindeki profesyonellik sayesinde hatasız bir şekilde size dilediğinizi sunmaktadır. İlgili alanlardan mezun kadrosuyla iyi bir iş birliği içerinde olan BorDo Tercüme, 2009 yılında kurulmuştur. Kaliteye öncelik veren prensibiyle ilerleyip Türkiye’nin önde gelen firmalarının arasında yer almıştır.

Altyazı Nedir ?

Altyazı, kişilerin görsel veya işitsel durumlarını veya ifadelerini genellikle ekranın alt bölümünde bulunan kısımda yazılı olarak yer aldığı diyaloglardır.

Altyazı Çevirisinde Öncelik Kalite

Uzmanlar tarafından kaliteli bir şekilde yapılan altyazı çeviri sistemi, hiçbir anlam kaybı yaratmadan yapılmaktadır. Dilediğiniz içerik film, belgesel, dizi, reklam, oyun, slayt gibi tüm işlerin yoğun ilgiyle altyazı çevirisini yapıp, sonrasında editör tarafından son kontrollerini sağlayıp en kısa sürede tarafınıza teslim etmekteyiz.

Verdiği Hizmetler

Sadece farklı dillerde çeviri yapmayıp farklı alanlarda da hizmet sunmaktadır. Hukuki çeviri, akademik çeviri, tıbbi çeviri, edebi çeviri, finansal çeviri gibi alanda da uzmanlık göstermektedir.

Siz de Ekipte Yer Alabilirsiniz

Bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler internet sitesinden tercüman başvuru formunu doldurabilir veya bizzat iletişim halinde olarak gerekli başvuruda bulunabilir.

Kolay Ulaşım, Ayrıcalıklı Hizmet

İstediğiniz her konuda yardımcı olan BorDo Tercüme ailesi, sizinle işbirliği içerisinde olur. İşin ilk başından sonuna kadar her adımda yanınızda olup size en iyi şekilde hizmet vererek müşteri odaklı adım atar. Siz de bu firmadan yararlanmak istiyorsanız www.bordotercüme.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. E-posta aracılığıyla info@bordotercume.con mail adresinden iletişim kurup veya (+90 312) 417 86 08 telefon numarasından BorDo Tercüme ailesiyle iletişim kurabilirsiniz.