BorDo Tercüme

BorDo Tercüme Limited Şirketi,  tüm kurumsal tercüme ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur. Farklı bir işletme anlayışı ile “Butik Hizmet”  vermekte ve tüm müşterilerinin asistanı olduğunu düşünerek, duruma özel çözümler üretmektedir. Hizmet sunduğu firmaların projelerinde ortak bir terminoloji sözlüğü oluşturarak, beraber çalışmayı prensip haline getirmiştir. Bünyesinde konularında uzman tercümanlar barındıran BorDo Tercüme, tüm çalışmalarını gizlilik sözleşmesi altında gerçekleştirmektedir.

BorDo Tercüme, yazılı ve sözlü tercüme hizmetinin yanı sıra uluslararası toplantılarınızda ve iş gezilerinizde  ülkemizde ağırlayacağınız yabancı misafirlerinize her konuda yardımcı olabilecek alt yapıya sahiptir. Detaylı bilgiye Hizmetler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Tercümesi

BorDo Tercüme ile yapacağınız tüm proje çalışmalarınıza karar vermeden önce, ücretsiz deneme tercümesi hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Her Konuda Güvenebilirsiniz

Bünyesinde konularında uzman tercümanlar barındıran BorDo Tercüme, tüm çalışmalarını gizlilik sözleşmesi altında gerçekleştirmektedir.

Hızlı, Güvenli ve Kusursuz Tercüme Hizmeti..

Hizmetlerimiz

BorDo Tercüme

Deşifre, Redaksiyon ve Editing, Altyazı Çeviri, Sözlü Çeviri, Yerelleştirme, Yazılı Çeviri ve Tele Video Konferans Alanlarında Sizlere Hizmet Vermekteyiz..

Çeviri Dilleri

BorDo Tercüme

Medikal Çeviri, Finansal Çeviri, Simultane Çeviri, Akademik Çeviri Alanlarındaki Uzmanlığımız İle Sizlere Tercüme Hizmeti Vermekteyiz.

Uzmanlıklarımız

BorDo Tercüme

Türkçe, Rusça, Fransızca, Arapça, İspanyolca, İngilizce ve Almanca Dillerinde Sizlere BorDo Tercüme Olarak Kusursuz, Hızlı ve Güvenilir Çeviri / Tercüme Hizmeti Vermekteyiz.

İletişime Geçin

“BorDo Tercüme İle Farkı Farkedin..”