Almanca Çeviri

Dünyanın en önemli sanayi merkezlerinden biri olan Almanya Türkiye’deki ticaretin başlıca ortaklarından biridir. Birçok Alman firması Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Çok sayıda Alman turist her yıl çeşitli nedenlerle ülkemizi ziyaret ediyor. Ayrıca, Almanya’da yaşayan yoğun Türk nüfusundan dolayı da iki ülke arasında kültürel ve sosyolojik ilişkiler de gelişmiştir. Tüm bu nedenlerden dolayı Almanca çeviri için yoğun talep oluşmuştur. Tercüme anlayışını profesyonelliğe dayandıran BorDo Tercüme, hem Türkçe-Almanca hem de Almanca-Türkçe metinlerin uzmanlarca çevirisini gerçekleştirmektedir.

BorDo Tercüme Almanca Çeviri Hizmeti

Almanya ile birçok alanda mevcut olan ilişkilerden dolayı her iki yönlü çevirilere de büyük ilgi var. Alman şirketleriyle yapılan işbirliği sırasında gereken evraklar, bilimsel toplantılar için sunulan bildiri ve makaleler, farklı ürünlerin tanıtım ve bilgilendirme metinleri, mektuplar, hukuki süreçlerle ilgili olan yazı ve evraklar gibi onlarca belge ve metin türü BorDo Tercüme olarak profesyonel kadromuzla hızlı, doğru ve gizlilik prensibine bağlı kalarak tercüme edilmektedir. BorDo Tercüme olarak sunduğumuz Almanca çeviri hizmeti sadece belgelerle sınırlı kalmayıp kongre, konferans vs. gibi toplantılarda simultane çeviri, daha kısa veya gizli toplantılar içinse ardıl çeviri hizmetlerimiz de mevcuttur. Ticari, ekonomik ve kültür-sanat faaliyetleri, bilimsel çalışmalar, mahkeme süreçleri gibi birçok alan Almanca çevirilerimizin kapsamına dahildir.

Uzman Ekip Tarafından Sunulan Profesyonel Çeviri Hizmeti

Tüm çeviri türlerine aynı hassasiyetle yaklaşan BorDo Tercüme, Almanca çeviriler için de uzman bir kadro olşuturmuştur. Bu kadroya Alman Dili ve Edebiyatı mezunu, üst düzey dil hakimiyetine sahip, çevirinin alanına uygun olarak Almanca ve Türkçe terminolojiye hakim çevirmenler dahildir. Metinler Almanca’ya çevrildikten sonra ana dili Almanca olan (native speaker) uzman editörlerce kontrol ediliyor ve müşteriye ulaştırılıyor. Gizlilik prensibine büyük önem verdiğimiz için hem çeviri hizmeti esnasında hem de sonrasında tüm içerikler gizli olarak tutuluyor.

BorDo Tercüme olarak verdiğimiz profesyonel Almanca çeviri hizmeti sayesinde çok sayıda kurum, kuruluş ve gerçek kişi bizimle çalışmayı tercih etmiştir. Çeviri alanında 10 yıllık tecrübenin getirdiği özgüven ve deneyimle tüm müşterilerimize üst düzey çeviri hizmeti sunmaya devam ediyoruz.