İngilizce Çeviri

İngilizce, tüm dünyada ortak dil olarak adlandırılıyor ve günden güne daha fazla insanın kullandığı ve artık neredeyse herkesin daha fazla ihtiyaç duyduğu bir dil haline geliyor. Dünyanın bir dili olsaydı o da günümüz dünyası için muhakkak İngilizce olurdu. Artık ana dilin yanında ikinci bir dil olarak kullanılan İngilizcenin dünyanın her köşesinde yaygınlığı artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve teknoloji dilinin ortak dil olan İngilizce üzerinden ilerlemesi de İngilizceyi doğru anlama ve kullanma becerisini gerektiriyor. Bu durum da İngilizce tercümeye olan talebi giderek yükseltmektedir.

Bugün artık kendi ülkesi dışında ticaret faaliyetinde bulunacak tüm şirketler, yazışmaları, sözleşmeleri, ticari evrakları ve ürün ve hizmetlerine ait broşürleri için İngilizce kullanıyor. Tüm ticari faaliyetler hususunda BorDo Tercüme, İngilizce çeviri konusunda destek vermeye hazır. Şirketinizin, İngilizce olarak en iyi şekilde temsil edilmesini sağlıyor, sözleşme ve resmi evraklarınızı hatasız ve terimler açısından titizlikle kontrolden geçmiş bir şekilde kullanımınıza hazırlıyoruz.

İngilizce tercüme konusunda birçok alanda uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışıyoruz. Akademisyen, hukukçu, tıp doktoru, kimyager, mühendis ve mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olmuş tercümanlarımızla teknik, hukuki, medikal, edebi ve akademik tercüme ihtiyaçlarınızın gereklilikleri ile ilgili detaylı çalışmalar yürütüyoruz. İşin zamanında teslim edilmesi ve çevirinin anadil seviyesinde akışkan olarak kullanılması için her projemizde aynı kaliteyi yakalamak adına özenli bir çalışma yürütüyoruz.

İngilizce çeviriler için müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi çerçevesinde çalışıyoruz.

Tercüme konusundaki hassasiyetimizi bize 1.000 karakteri aşmayacak uzunlukta deneme çevirileri göndererek görebilirsiniz.

Dünyanın dili haline gelen İngilizce için tercüme artık çok kolay ve güvenilir…

BorDo Tercüme sayesinde tercüme çok daha güvenilir ve kolay hale gelmekte…

Firmamız BorDo Tercüme İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce tüm çeviri projelerini uygun ücretler karşılığında yüksek standartlı hizmetler sunar. İngilizce çeviri metinleri ana dili İngilizce olan ( native speaker ) editörler tarafından kontrol edilmektedir.