İspanyolca Çeviri

İspanyolca Roman dillerindendir. Dünyada en çok konuşulan 3 dilden birisidir. Resmi dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkelerin başında İspanya ve Arjantin gelmektedir. Diğer roman dillerinde olduğu gibi İspanyolcada da kelimeler dişil ve eril olarak ikiye ayrılmaktadır.

Dünyada İspanyolca dilinin yaygınlaşmasıyla beraber ülkemizde İspanyolca çeviri ihtiyacı da artmıştır. Bu alanda profesyonel, işinin ehli tercümanlara ihtiyaç duyulmuştur. BorDo Tercüme da tam bu alanda sizin yardımınıza koşmaktadır. BorDo Tercüme İspanyolca çeviri alanında bir çok şirket, kurum, kuruluş ve kişilere profesyonel destekler sunmuştur.

BorDo Tercüme‘nin İspanyolca tercümanları, üniversitelerin İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, İspanyolcaya ana dilleri gibi hakim iyi bilgi birikimine sahip Türkçe dil bilinci gelişmiş deneyimli ve başarılı çevirmenlerden oluşmaktadır.

Titiz bir çalışmayla ortaya çıkan tüm İspanyolca çeviri metinleri ana dili İspanyolca olan editörlerimiz tarafından son derece dikkatli bir biçimde kontrol edilirler. Uygun bulunduğu takdirde müşteriyle paylaşılırlar. En ufak bir kusur bile biz BorDo Tercüme çevirmenlerinin gözünden kaçamaz. Her zaman en iyisini yapmak bizim temel hedefimiz olmuştur.

Tüm projelerde en başından beri taahhüt edilen gizlilik politikası proje tesliminin sonunda da devam eder. Bunun ihlal edilmesi söz konusu dahi olamaz.

Çeviride tutarlılık sağlamak ve hız kazanmak için bilgisayar destekli çeviri yazılımları (CAT) kullanılır.

En büyük yardımcınız BorDo Tercüme, uzman proje koordinatörleri, çevirmen ve editörleriyle beraber “en kaliteli hizmet”, “zamanında teslimat” ve “uygun fiyat” güvencesiyle her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.

Çevirmenlerimiz ya ana dili İspanyolca olan ya da İspanya’da yaşamış, çalışmış İspanyolcayı ve İspanyol kültürünü her açıdan iyi tanımış son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sizin de hiç tanımadığınız bu coğrafyada en iyi rehberiniz gelin BorDo Tercüme olsun. Aklınızda en ufak bir soru işareti kalmadan güvenle ve huzurla kendinizi BorDo Tercüme çevirmenlerine emanet edin.