Masaüstü Yayıncılık Nedir?

İlk kez 1985 yılında kullanılan Masaüstü Yayıncılık (Desktop Publishing), insanoğlunun yazılı iletişim aracı olan ve kitlelere ulaşmak için kullandığı kitap, broşür ve dergilerinizi bilgisayar ortamında baskıya hazırlama işlemidir. Tüm bunların yanında resim ve grafiklerin oluşturulması, dizin sayfaların hazırlanması ve içindekiler oluşturmasını da kapsamaktadır. 500 yıllık geçmişiyle hayatımızda büyük yer etmiş olan bu işlem, içeriklerde görselliğin öne çıkmasıyla daha sık başvurulan bir işlem olmuştur. Matbaacılık sektörüne getirdiği yenilikle de ilgiyi kendisine çekmeyi başarmıştır.

Baskıya gidecek olan neredeyse tüm işlemlerin ön hazırlık aşamaları bilgisayar ortamında, Masaüstü Yayıncılık yolu ile yapılmakta olup son yılların en rağbet gören yöntemidir.

Masaüstü Yayıncılık ve BorDo Tercüme

‘’Masa başında yayıncılık’’ olarak tercümesi yapılmış olsa da yaygın kullanış biçimi ‘’Masaüstü Yayıncılık’’ olan modern yayıncılık anlayışı ile sizlere her türlü desteği vermekteyiz. Şirketimiz çeviri hizmetlerinin yanında sizlere sunduğu Masaüstü Yayıncılık işlemini talebiniz üzerine ve dilediğiniz şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tasarımlarınızı hazırlamak için ekibimiz titizlikle çalışmaktadır. Hayal dünyanızı serbest bırakabilirsiniz, çünkü ofis dışı çalışan serbest tasarımcılarımız sizlere yüksek kalite ve standartlarda hizmet verebilmek için hazır beklemektedir.

Bir metni, içeriği kendisine en çok çeken şey görselliktir. Hazırladığınız metinleri görselle, grafikle ya da bir resimle destekleyebilmeniz için ekibimizin beklentilerinizi karşılayabileceğinden emin olabilirsiniz. Sizler için uzmanlardan oluşturduğumuz ekibimiz dilediğiniz internet sitesi tasarımlarınızı ve metinlerinize eklemek istediğiniz grafik veya görsellerinizi beklentilerinize uygun şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Şirketimizin mottosu sizlerin ‘’memnuniyetidir.’’ Ulaşmak istediğiniz tasarımları sunmak ve beklentilerinize uygun olarak içeriklerinize eklentiler eklemek için ekibimiz sürekli kendini yenilemekte, geliştirmekte ve en yüksek standartları sağlamak için sürekli çalışmaktadır. Şirketimizin vizyonu ve misyonu sizlerin memnuniyetidir.

Tarafımıza gönderdiğiniz tercüme projelerinize sizlerin de talebi üzerine Masaüstü Yayıncılık işlemi uygulanmaktadır. Bu uygulamada tercümenizdeki tüm yazım hataları, dilbilgisi kuralları kontrol edildikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir. Çevirinizin kalitesi açısından küçük bir yazım hatası bile olumsuz olarak geri döneceğinden bu konuda titizlikle çalışmaktayız. İşlemleriniz, tüm kontroller yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

Zamanınızdan tasarruf etmek ve dilediğiniz tasarımları gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…