Tıbbi Çeviri

Medikal alanda da kaliteli hizmet sunan BorDo Tercüme ailesi bu konuda 8 yıllık bir tecrübe kazanmış, sağlam adımlarla ilerlemektedir. Tıbbi çeviri özel bir beceri isteyen bir konu olup medikal alanda hizmet vermektedir.

Tıbbi çeviri nedir?

Dünya çapındaki tıbbi gelişmelerin aktarıldığı makale ve yazıların, medikal alandaki gelişmeler ile ilgili haberlerin, tıbbi cihazların ve tıbbi ürünlerin içerikleri ve kullanım kılavuzlarının tercüme edilmesidir Bu çeviriler, tıp doktorları ve bu konuda uzmanlaşmış mütercim tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Sadece tıbbi çeviri değil bu sayede sağlık sektörüyle ilgili tüm gerekli metinlerin çeviri yapılmaktadır. Örneğin bir tıbbi cihazın CE Sertifikası, Uygunluk Beyanı, Kullanım Kılavuzu gibi Türkiye’de satışı için zorunlu olarak gerekli olacak evrakların eksiksiz çevirisi ve sonrasında noter onayına sunulması tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Hiçbir nokta atlanmaz..

Uzman tercümanlar tercümeyi terimler ve dilin kullanımı açısından titizlikle tamamladıktan sonra editörlere teslim eder. Editörler son kontrolleri yapıp son haliyle ilgili kişilere sunar. Hiçbir nokta atlanmadan en iyi şekilde hizmet verdiğimizi siz de göreceksiniz. Olabildiğince çok konuda bilgi sahibi olan BorDo Tercüme ailesi, her bir tıbbi terimin en iyi şekilde çevirisini sağlar. Gerekli araştırmaları sağlayarak noktasından virgülüne kadar, tüm detaylara hakim olarak işinizi teslim eder.

Başarının nedeni

Her konuya ayrı bir özen gösteren ve önem veren BorDo Tercüme ailesi, alanlarında uzman ekibi sayesinde bu başarıyı elde etmiştir. İşe verilen ciddiyet ve önem BorDo Tercüme ailesinin öncü firmalar arasında olmasını sağlamaktadır.

Kolay ulaşım, ayrıcalıklı hizmet

İstediğiniz her konuda yardımcı olan BorDo Tercüme ailesi, sizinle işbirliği içerisinde olur. İşin ilk başından sonuna kadar her adımda yanınızda olup size en iyi şekilde hizmet vererek adımlarını müşteri odaklı atar. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız www.bordotercume.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. E-posta aracılığıyla info@bordotercume.com mail adresinden iletişim kurup veya (0312) 417 86 08 telefon numarasından BorDo ailesiyle iletişim kurabilirsiniz.